Schades op de Appviseurs website

Als je een overzicht wilt hebben van al je schades die je hebt lopen dan klik je in je Dashboard op het tabblad “Schades”.

Je komt dan terecht in het schade overzicht waar je een lijst vindt van al je schades die je bij je tussenpersoon hebt lopen.

Door op een schade te klikken worden de details van de schade getoond.

details icon

Wil je de details van een schade bekijken? Klik dan op de schade die je wilt bekijken in het schadeoverzicht en er zal een nieuw scherm genaamd “Schadedetails” geopend worden waarop je alles kunt zien wat met de schade te maken heeft:

documenten icon

Onder tabblad “Documenten” kun je alle documenten terugvinden die aan een schade hangen.

Lees meer over de mogelijkheden in dit scherm in het hoofdstuk “Documenten“.

upload documenten knop

Onder tabblad “Upload Documenten” kun je documenten uploaden

Lees meer over de mogelijkheden in dit scherm in het hoofdstuk “Documenten uploaden”.

vraag stellen icon

Heb je een vraag over de schade? Klik dan op “Stel een vraag over deze schade” en je krijgt net als bij de chat/gesprek een overzicht te zien van alle adviseurs waarmee je een gesprek kunt starten. Lees hier meer over chatten met je adviseur.

schade melden icon

Heb je een schade? Dan kun je deze snel melden vanuit je scherm.

Dit doe je als volgt:

Stap 1: Klik rechts bovenin je scherm op het knopje “Schade melden”

Stap 2: Volg daarna de procedure die beschreven staat in dit hoofdstuk

zoeken icon

Als je rechts bij het vergrootglas een schadenummer invult zal je schade getoond worden. Je kunt ook een selectie maken uit alleen openstaande schades of alleen afgewerkte schades door bij 1 van beide velden of allebei een vinkje te zetten.