Hypotheken op de Appviseurs website

Als je een overzicht wilt hebben van al je hypotheken die je hebt lopen dan klik je in je Dashboard op het tabblad “Hypotheken”.

Je komt dan terecht in het hypotheken overzicht waar je een lijst vindt van al je hypotheken die je bij je tussenpersoon hebt lopen.

Door op een hypotheek te klikken worden de details van de hypotheek getoond.

hypotheken site
details icon

Wil je de details van een hypotheek bekijken? Klik dan op de hypotheek die je wilt bekijken in het hypotheekoverzicht en er zal een nieuw scherm genaamd “Hypotheekdetails” geopend worden waarop je alles kunt zien wat met de hypotheek te maken heeft:

documenten icon

Onder tabblad “Documenten” kun je alle documenten terugvinden die aan een hypotheek hangen.

Lees meer over de mogelijkheden in dit scherm in het hoofdstuk “Documenten“.

upload documenten knop

Onder tabblad “Upload Documenten” kun je documenten uploaden

Lees meer over de mogelijkheden in dit scherm in het hoofdstuk “Documenten uploaden”.

vraag stellen icon

Heb je een vraag over de hypotheek? Klik dan op “Stel een vraag over deze hypotheek” en je krijgt net als bij de chat/gesprek een overzicht te zien van alle adviseurs waarmee je een gesprek kunt starten. Lees hier meer over chatten met je adviseur.

schade melden icon

Heb je een schade? Dan kun je deze snel melden vanuit je scherm.

Dit doe je als volgt:

Stap 1: Klik rechts bovenin je scherm op het knopje “Schade melden”

Stap 2: Volg daarna de procedure die beschreven staat in dit hoofdstuk

zoeken icon

Als je rechts bij het vergrootglas een hypotheeknummer invult zal je hypotheek getoond worden. 

HYPOTHEKEN CHECKLIST:

Als de adviseur via zijn assurantiepakket een checklist aangemaakt heeft van stukken die er nog ontvangen dienen te worden dan krijg je hier op je dashboard via de Activiteiten een melding van. Klik op “Documenten upoloaden” om de opgevraagde stukken te uploaden:

hypotheek checklist documenten uploaden dashboard

Je ziet de hele checklist ook terugkomen in het hypotheekscherm van het Klantportaal als een extra kader te zien genaamd “Hypotheken Checklist”. Hier kun je ook je documenten uploaden. Als alle stukken hier toegevoegd zijn krijg je een net overzicht met vinkjes.

Als de adviseur het bestand/bestanden goedgekeurd heeft komt er hier vervolgens ook weer een bericht van binnen bij je activiteiten:

hypotheek checklist dashboard